Estetik ve Güzellik Merkezi

Estetik ve Güzellik Uygulamaları

CALISTA III

ODAKLI NANO KAVİTASYON VE VELLA SHAPE (RADYOFREKANS, INFRARED, VAKUM ve ROLLER MASAJ) TEKNOLOJİSİ TEK CİHAZDA! ODAKLI NANO KAVİTASYON, VELLA SHAPE RADYOFREKANS, INFRARED, VAKUM ve ROLLER MASAJ

Vakum destekli ODAKLI NANO KAVİTASYON, standart kavitasyon teknolojilerinden 2 kat daha güçlü ve 10 kat daha zararsız bir teknolojidir. Kavitasyon; cerrahi olmayan, bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde kullanılan yağları parçalamada çok etkili bir sistemdir.

Kavitasyonda ultrason (düşük frekans ses dalgaları) kullanılmaktadır. Cildin dış yüzeyine uygulanan bu ses dalgaları, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınçdeğişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan kabarcıklar önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağ hücrelerinin duvarlarını (zarını) tahrip ederek yağ hücrelerinin yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde vücuttan uzaklaştırılmaya çalışılır. ODAKLI NANO KAVİTASYON eski kavitasyon sistemlerinden farklı olarak vakum teknolojisini ve çapraz atım teknolojisini beraber kullanır. Bu sayede uygulama yapılacak bölge vakumlanır, ses dalgaları sadece yağ olan bölgeye odaklanır, böylece enerji sadece sorunlu bölgelerde kullanılır. Bu sayede enerji hiçbir şekilde iç organlara veya istenmeyen bölgelere gitmeyerek sorunlu bölgede kalır. Ayrıca çapraz atış teknolojisinde çift aşlıktan aynı bölgeye aynı anda uygulama yapıldığı için o bölgedeki tüm yağ hücrelerinde en yüksek sonuç görülür.

Zayıflama ve İncelme Paketlerimiz

Kavitasyon, fazla kiloları ile başı dertte olan insanların ameliyatsız, iz bırakmadan kullanabilecekleri en iyi yöntemlerden biri olan kavitasyon vücutta bulunan fazla yağların erimesini sağlar.

  • Vakum ve Odaklı Kavitasyon
  • Tüm Vücut Bölgesel İncelme
  • Vakum Vellashape Rf + Vakum İle Tüm Vücut
  • Bölgesel İncelme + Selulit Bakım
  • Vellaspahe Rf+ Vakum İle Yüz Lifting Çizgi Açıcı
  • Bodydeams-FTR Yeni Nesil Yoğunluk Manyetik Bölgesel
  • İncelme ve Vücut Şekillendirme Uygulama
  • Kas Oluşum Uygulaması


Kavitasyon SSS

Merkezimizde Kullanılan Cihazlar